סופגניות אפויות ושפויות של סמדר  |  מרק כרישה ותפוחי אדמה מוקרם של אושרת  |  כרובית "מטוגנת" בתנור של סמדר  |  המתכונים שקיבלתי מסבתא רבקה שלי ז"ל  |  אורז פרסי קלאסי  |  סלט חסה ואגסים של אושרת  |  מרק שעועית רומני של סבתא של אושרת  |  חזה עוף (או בקר) ברוטב בצל מתוק של אושרת  |  סלט פלפלים קלויים של סמדר  |  לחם "שלי" של צביה  |  מרק קישואים קליל של סמדר  |  מרק חיטה ופטריות של סמדר  |  הפרשת חלה של סמדר  |  קינואה עם בזיליקום, פלפל אדום ושום קלוי של סמדר  |  עוגת ספוג ללא שומן  |  נודלס עם ירקות ברוטב בוטנים חמצמץ של סמדר  |  קציצות בשר עירקיות ברוטב חמוץ מתוק של סמדר  |  עוגיות שוקולד מושלגות  |  ספגטי בחצילים פלפלים שום חמאה וגבינה בולגרית של סמדר  |  שרלוטקה - עוגת תפוחים  |  
דף הבית >> ©זכויות יוצרים© >> זכויות יוצרים © תנאי שימוש
 


עומד בתקן הרזיה שפויה

כמה מילים בבקשה...
זכויות יוצרים ואינטרנט לא ממש הולכים יד ביד.
ישנו פער גדול בין הרצוי למצוי, או אם תרצו "חוק שהציבור אינו יכול לעמוד בו..."
ובכל זאת, כמה מילים ... בבקשה...

אתם מוזמנים לעשות שימוש בכל המתכונים העומדים בתקן © שבאתר ולהפיץ אותם לכל מיועדיכם,
בתנאי!!!... 

 מתכונים וזכויות יוצרים
 Recipe and Copyright
 תנאי שימוש
 כללי הבית בנוגע לפרסום מתכונים

שתדאגו תמיד לתת קרדיט מתאים בצירוף קישור ליוצר/ת המתכון ולאתר מתכוני הרזיה שפויה © שממנו הועתק המתכון.

bulletmulticol.gifבמידה ומבקשים להעתיק מאתר מתכוני הרזיה שפויה © מתכון לפרסום באתר אחר או בכל מקום אחר:
1.
יש ליצור איתי קשר ולקבל את הסכמתי המפורשת ובכתב.
2. 
יש להעתיק את המתכון בשלימות:
* כולל קרדיט מלא ובאופן מכבד ליוצרת המתכון
* תוך ציון, במקום בולט, שהמתכון נלקח מאתר מתכוני © הרזיה שפויה בצירוף קישור לעמוד המתכון המקורי באתר מתכוני © הרזיה שפויה,
* והוספת המשפט: כל הזכויות שמורות © למתכוני הרזיה שפויה


חברות קהילת הרזיה שפויה © (כן,כן.. בינתיים אנחנו על טהרת המין הנשי), ההולכת ומתרחבת מיום ליום, משקיעות הרבה אנרגיה ומאמצים לא רק בעידוד, תמיכה ועזרה אחת לשניה, אלא גם שעות על גבי שעות במטבח המניבות יצירות קולינריות שהן לא רק תאווה לעיינים, אלא גם לחיך, ובעיקר - כאלה שעומדות בתקן © הרזיה שפויה.
ריכוז מתכוני הרזיה שפויה © באתר זה נועד על-מנת להקל על חברות הקהילה ולייעל את הנגישות למתכונים העומדים בתקן © שלנו... אבל לא רק...
מתכוני הרזיה שפויה © רוכזו כאן כדי שכל אחד ואחת מהקוראים והמבקרים באתר יתוודעו לתהליך ההרזיה השפויה © ויוכלו ליישם אותו בקלות הרבה ביותר ובהסתמך על הניסיון שצברנו, הכולל את כל המתכונים העומדים בתקן © המתווספים לאתר זה על בסיס קבוע.

מתכוני הרזיה שפויה © הם ייחודיים.
רבים מהם מקוריים לחלוטין, פרי דמיונה של היוצרת. חלקם עשויים אולי להתבסס על מתכונים אחר - אבל כולם ללא יוצא מן הכלל מקוריים וייחודים ולו רק בשל העובדה שהם עוברים התאמות, שיפוץ, שידרוג ושינויי, תוך בדיקת הערכים התזונתיים וחישוב אחוזי השומן עד שהם מקבלים את חותמת ה-עומד בתקן © הייחודית לדרך ההרזיה שפויה ©.

כל המתכונים האלה הם יצירות לכל דבר, בדיוק כמו כל יצירת אומנות אחרת.
כישורים מיוחדים ויישום מידע נרכש נדרשים מהיוצרות כדי להוציא תחת ידיהן מתכונים שעומדים בתקן הרזיה שפויה © .

הצעת מתכון שפוי חדש:
לרשותכם עומד טופס
הצעת מתכון לפרסום באתר מתכוני הרזיה שפויה שבאמצעותו ניתן להציע מתכון שפוי חדש למאגר מתכוני הרזיה שפויה שלנו. טופס זה הוא הדרך היחידה ששבה יש להגיש מתכון שפוי חדש לאישור פרסום באתר מתכוני הרזיה שפויה.

בתודה על שיתוף הפעולה ועל שמירת דרך ארץ ברשת,
ובברכת בתאבון שפויה-
סמדר פרגר. 
Go Back

©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©

מתכונים וזכויות יוצרים – לשון החוק
זכויות יוצרים מגנות על עבודה יצירתית (כתובה או אומנותית). למרות שאני חושבת שבישול הוא אומנות, זה עדיין לא הופך מתכון לכזה היכול להחשב כעבודה בעלת זכויות יוצרים.

"רשימת מצרכים איננה מוגנת בחוק זכויות יוצרים. יחד עם זאת, כאשר מתכון או נוסחא מלווים בהבעה ספרותית ניכרת בצורת הסבר או הוראות, או כאשר מדובר באוסף מתכונים כמו בספר או ספר בישול, יכול להיות בסיס להגנת זכויות יוצרים."    — The Copyright Office of the US Government
רשימת מצרכים איננה יכולה להיות מוגנת תחת חוק זכויות יוצרים. רעיון, תפיסה, שיטה או דרך עשיית דבר מה אינם יכולים אף הם להיות מוגנים תחת חוק זכויות יוצרים. רק הבעה ספרותית ניכרת הקשורה למתכון יכולה להיות מוגנת תחת חוק זכויות יוצרים. על פי הגדה זו, ומכיוון שאין כל כך הרבה דרכים לומר "להרתיח מים", זה איננו ביטוי יצירתי, גם אופן הכנת מתכון אינו יכול להיות מוגן תחת חוק זכויות יוצרים. אם תיאור ו/או אופן הכנת מתכון כלשהו מועתקים מתוך יצירה ספרותית של מישהו אחר, ישנה כאן הפרה של חוק זכויות יוצרים. יחד עם זאת, גם אם מתכון מקורו במקום אחר, גם אם המצרכים זהים, אם תיאורו ואופן ההכנה שלך מובאים במילותייך שלך, זהו המתכון שלך.

המשיכו לקרוא למידע נוסף.

מהן זכויות יוצרים?
"החוק המטפל בנושא – חוק זכויות יוצרים, 1911 – החוק קובע רשימה של סוגי יצירות שעשויות להיות מוגנות בזכויות יוצרים [סעיף 35 לחוק]. הסעיף הזה הוא סעיף הגדרות.
סעיף 1 מדבר על יצירה ספרותית דרמטית מוזיקלית ואומנותית [ואשר המונחים הללו מוגדרים בסעיף 35]. הרשימה הזו היא סגורה, אך תוכנן של הקטגוריות הללו אינו סגור וכולל שורה ארוכה של הגדרות.
לצד החוק העיקרי, ישנה פקודת זכויות יוצרים. שני החוקים תוקנו עם השנים ועדיין חלים כיום. המצב הוא אבסורדי כי למרות התיקונים עדיין יש סעיפים בשני החוקים הסותרים זה את זה, ובכלל כל הסעיפים מבולגנים ולא מסודרים.
חוק זכויות יוצרים, במקורו נועד לטפל ביצירות הקלאסיות: ספר, מנגינה, שיר, ציור. בית המשפט כיום לא מעסיק עצמו בשאלה "מה הערך הספרותי...". מבחינת בית המשפט, ספר הוא יצירה המובאת לדפוס. אין זה מעניינו אם זה עיתון, ספר טלפונים וכו', כל עוד הם עונים להגדרה, הם יכולים להיות יצירה ספרותית, ואין דרישה לערך אמנותי. למרות זאת יש שני חריגים לדבר זה:
1. מלאכת אומנות – הכוונה לעבודות יד, שלגביהן יש דרישה לערך אמנותי.
2. יצירה אדריכלית – מעין תת קטגוריה של יצירה אמנותית. ישנה דרישה לערך אמנותי.
יצירה שיש לה גילום מוחשי, יכול להיות שיש לה כמה הגנות – למשל יצירה ארכיטקטונית: התוכניות של המבנה יכולות להיות יצירה ספרותית [לעיני בה"מ] והמבנה יכול להיות יצירה אדריכלית.
הפסיקה הכירה במהלך השנים בעוד כל מיני מוצרים כמוגנים בזכויות יוצרים: סיסמת פרסומת קצרה, מדריכים מסווגים, מעגלים חשמליים. גם תוכנת מחשב מוכרת בפסיקה כמוגנת בזכויות יוצרים.

מה מוגן בזכויות יוצרים?
כעיקרון, כל יצירה בה השקיע היוצר מזמנו וממרצו מוגנת על ידי ההגנה על זכויות יוצרים. כאמור, במקורו התכוון החוק להגן על "יצירות" במובן הקלאסי של המילה: יצירה ספרותית, מנגינה, מילות שיר, ציור וכו'. בתי המשפט הרחיבו הגדרה זו בהתאם לתיאוריה הנקראת "תאוריית העבודה" הגורסת על מטרת זכויות היוצרים לעודד יצריה נוספת באמצעות הגנה על כל יצירה בה השקיע היוצר זמן ועבודה, ועל כן
כל יצירה שאדם יצר, בין אם פורסמה בספר, בעיתון או באינטרנט, ואפילו אם נכתבה בכתב יד במחברת, מוגנת על-ידי חוק זכויות יוצרים, ובתור שכזו אין להעתיקה ללא רשותו של בעל זכויות היוצרים.
ההגנה היא על הטקסט השלם, וגם על קטעים ממנו, בכל צורה שבה הוא מופיע, בכתב או בדפוס. הגנה דומה ניתנת גם ליצירות גרפיות: צילומים, איורים, שירטוטים, מפות וכו' ויצירות מקוריות אחרות.
הציון "כל הזכויות שמורות" על-גבי יצירה אינו חיוני כדי להקנות זכויות יוצרים לבעל היצירה (ולמעשה הינו מיותר), הזכויות שמורות גם ללא ציון זה.
להגנה על זכויות יוצרים במדיה דיגיטלית (שקל מאוד להעתיקה ולהפיצה) משמשים כלים של ניהול זכויות דיגיטלי".  —
ויקיפדיה, זכויות יוצרים 

במילים אחרות, חוק זכויות יוצרים נועד להגן על עבודות אומנות, לא טכניקות כמו מתכונים.
זכויות יוצרים מגנות על ביטוי ופיקציה, הן אינן מגנות על רעיונות או שיטות. לשם כך יש לרשום פטנט. יתרה מזאת, זכויות יוצרים מגנות רק על עבודה יצירתית אמיתית, ספרים, סיפורים, חיבורים, מאמרים, יצירות מוסיקליות וכיוב'. בהתאם לזאת, יצירה ספרותית בצורת הוראות או תיאור עשויה להיות מוגנת, אם אפשר יהיה להוכיח שהיא באמת יצירתית:
"בפסק דין שניתן ב-1 בספטמבר 2003 בבית המשפט המחוזי בתל אביב (אסף יעקב נ' איתן ענבר) ניתנה המחשה להיקף ההגנה המוענקת לזכויות יוצרים. במקרה זה תבע מרצה באוניברסיטה תלמיד שהוציא לאור ספר, בטענה שהספר מתבסס על הרצאותיו ועל-כן פוגע בזכויות היוצרים שלו. השופט קיבל את הוכחותיו של התובע בקובעו "הדמיון הקיים בין ההרצאות ובין הספר הוא כזה שאין זה סביר להניח, אלא שהנתבע העתיק מחומר ההרצאות", ופסק שורה של סעדים לתובע, ובהם איסור מוחלט על הפצת הספר. ערעור על פסק דין זה נדחה על ידי בית המשפט העליון." —
ויקיפדיה, זכויות יוצרים
במילים אחרות ממש, מתכון לעוגה בעל שלושה שלבי הכנה בסיסיים (להקציף, לערבב, לאפות) אינו מוגן בזכויות יוצרים, לא משנה כמה היא טעימה, מכיוון שאופן ההכנה ברור מאליו, ולא יצירתי.

מהי עמדתי?
גם אם רשימת מצרכים היא רק רשימת מצרכים,  ולמרות שהרשויות לא חושבות כך
*, אני יודעת כמה יצירתיות אומנותית נדרשת על מנת להוציא תחת ידייך מתכון טעים. יתרה מזאת, מתכוני הרזיה שפויה הם לא סתם אוסף מצרכים ברור מאליו, אלא אוסף מצרכים בכמויות מסוימות וביחס מסויים הנועדו להבטיח תוצאה שפויה שעומדת בתקן הרזיה שפויה ©: מאכל המכיל לא יותר מ-30% שומן מסך הקלוריות. וזה ממש לא דבר של מה בכך.
בקשר להעתקת מתכונים ממקורות אחרים, עמדתי היא ש"מה ששנוא עליך לא תעשה/י לחברך"!
כל מתכון חייב להיות אוטנטי, ובמידה ולא יש לתת קרדיט מלא למקור, בדיוק כפי שאני מבקשת מאחרים המשתמשים במתכונים שמפורסמים כאן.
דינו של מתכון שיתברר שהועתק ממקור אחר ללא ציון קרדיט וללא קבלת רשותו/ה המפורשת של בעל/ת המתכון בכתב, להמחק מאתר המתכונים. מי שהביא/ה את המתכון לפרסום פרסמ/ה באתר מתכוני הרזיה שפויה חושפ/ת את עצמו/ה בכך לתביעה על עבירה על חוק זכויות יוצרים. (אותו כנ"ל לגבי התמונות המלוות את המתכונים.)
נא לקרוא את כללי הבית בנוגע לפרסום מתכונים בענין זה.

אם נתקלתם באתר זה בעבירה על חוק זכויות יוצרים במתכון שהועתק ממקור אחר ללא מתן קרדיט מתאים,
אנא
צרו קשר בציון שם מדוייק של המתכון וכתובתו באתר (URL) על מנת שאוכל לטפל בעניין. 

* אני נוטה להאמין שעמדת הרשויות הקובעת שמתכון אינו עבודה יצירתית בעלת ערך, קשור לעובדה שעד לא מזמן בישול היה נחלתן הבלעדית של נשים. מושפעים גם מתפיסות וערכי החברה שלא מחשיבה כל מלאכת בית של נשים כעבודה ולכן גם איננה בעלת ערך, לא כל שכן – יצירתית.
 Go Back

©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©

 

Recipes and Copyright
Copyright protects creative works (written or artistic). Though we think of cooking as art, that does not make a recipe copyrightable.
"A mere listing of ingredients is not protected under copyright law. However, where a recipe or formula is accompanied by substantial literary expression in the form of an explanation or directions, or when there is a collection of recipes as in a cookbook, there may be a basis for copyright protection."
  —
The Copyright Office of the US Government

A list of ingredients cannot be copyrighted. An idea, concept, system or method of doing something cannot be copyrighted either. Only the the substantially literary expression associated with a recipe can be copyrighted. To the extent there are only so many ways to say "boil water" it is not creative, or therefore protected as copyright. If the recipe directions or description are a wholesale copy of another person's creative literary expression, they are in violation of copyright. So even if the recipe originated elsewhere, even if the ingredients are still the same, if the directions and description of your posted recipe are in your own words, it is your recipe.

Keep reading for more information.

What is copyright?
Copyright is a "branch of law granting authors the exclusive privilege to reproduce, distribute, perform, or display their creative works. The goal of copyright law is to encourage authors to invest effort in creating new works of art and literature. ...Not every product of the human imagination is eligible for copyright. To qualify for copyright protection, a work must be both fixed and original. The law considers a work to be fixed if it is recorded in some permanent format. ...To be original, the work must not be copied from previously existing material and must display at least a reasonable amount of creativity. For example, if an author writes the words "the sky is blue" on a piece of paper, copyright does not protect the words because they lack sufficient creativity. ...Copyright only protects the words, notes, or images that the creator has used. It does not protect any ideas or concepts revealed by the work. If, for example, a scientist publishes an article explaining a new process for refining oil, the copyright prevents others from copying the words of that article. It does not, however, prevent anyone else from using the process described to refine oil. To protect the process, the scientist must obtain a patent.
  --
Microsoft® Encarta® Online Encyclopedia

In other words, Copyright is intended to protect artwork, not techniques like recipes. Copyright protects your fiction and expression, it doesn't protect ideas or methods, you have to get a patent to protect those. Furthermore copyright only protects truly creative works, works of fiction, essays, musical compositions, etc..

So the literary expression in the form of directions or description might be protected, if it can be proven to be truly creative. In other words, a lasagna recipe with 3 basic steps (cook the noodles, make the sauce, and bake for an hour) is not copyrightable — no matter how tasty — because it is obvious, not creative. Or a collection of recipes into the unique presentation of a cookbook is copyrightable due to the choice of the collection and it's arrangement, not the individual recipes themselves. For more information,
download the US Government PDF on Copyright of Recipes

Where does Sane Way© Inc. stand?
Even though a list of ingredients is a list of ingredients, and the government doesn't care, we do
*. We do know how much effort, talent and artistic creativity are required to produce a delicious recipe. Moreover, Sane Way© Recipes are not mearly a collection of ingredients, but a very specific, measured and well balanced collection of ingredients aimed to comply with The Sane Weightloss© criteria: less than 30% fat of calories. And this is real creativity.
We believe that “Do not do unto others what you do would not want done to you.”
When it comes to other people's description and directions don't copy the flowery stuff, put it in your own words. You probably made the recipe, you probably did it slightly differently than the original directions anyways, describe what you did. If you copy the literary work of someone else, post it on Sane Way© Inc., and they notify us with proof of the violation, we will immediately remove your recipe and you could be liable for damages. If someone else copies the recipes from our site, and uses them, we would want to protect your original work and demand they be removed. So don't copy. However, we encourage our users to try recipes from other places, and post them to Sane Way Inc. in their own words. We don't mind if you include information about where you got the recipe from as long as the description and directions are in your own words ("giving credit" is always the right thing to do).
Only submit pictures that you photographed yourself.
We cannot accept photos copied from another website or previously published in a book, magazine, etc.. Posting photos you do not own the copyright to is against the law, and you could be held liable for theft. We also reject photos for including watermarks, trademarked products, unauthorized advertising, etc.

If you suspect there is a violation of your copyright on our site, please
contact us with the recipe’s full name and URL.

* I tend to believe that the legislatures’ attitude toward a recipe not being a valuable substantial creation has to do with the fact that up until recently cooking was solely women’s domain. Influenced too by our society’s outlook and values, all women’s at-home labor still does not considered to be work, thus, cannot be considered valuable, or for that matter - creation.
Go Back

   

 

©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©

 תנאי שימוש  
השימוש באתר כפוף לתנאים המפורטים להלן, אנא קרא/י אותם בקפידה, שכן השימוש באתר מעיד על הסכמתך לתנאים האלה.
הגבלות על הרישיון
זכות השימוש אינה כוללת כל זכות ליצירת או הרחבת מאגר אלקטרוני, מודפס או אחר, למטרות מסחריות, המתבסס כולו או חלקו על מידע שהופק מאתר זה.

קניין רוחני
מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר הרזיה שפויה לרבות בעיצוב האתר ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלולים בו - הינן של סמדר פרגר בלבד.
אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של סמדר פרגר בכתב ומראש.

קניין רוחני צד שני
כל חומר המופיע באתר ניתן להורדה ושימושו החופשי מותנה בחוקי זכויות יוצרים. חל איסור מוחלט לשנות, לפרסם, למכור ו/או להפיץ כל חומר שהורד מהאתר בכל דרך שהיא ללא הסכמה מראש בכתב ומראש.
הגבלת האחריות
בל העצות, ההמלצות והרעיונות המופיעים באתר זה מיועדים לאנשים בריאים ואינם מהווים בשום פנים ואופן תחליף לייעוץ רפואי ו/או תזונתי ו/או מקצועי ו/או אחר. יישומם הלכה למעשה הנו על אחריותו/ה הבלעדית של הקורא/ה.
סמדר פרגר אינה לוקחת עליה כל אחריות מכל סוג שהוא על כל נזק אישי ואחר, העלול להיגרם במישרין ושלא במישרין כתוצאה מיישום התכנים שבאתר. 
התכנים והשירותים באתר ניתנים לשימוש "כפי שהם" (as is) ו"ככל שיהיו זמינים" (as available). לא ניתן להתאימם למטרה כלשהי או לצרכיו של כל משתמש. לפיכך, לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי סמדר פרגר בגין התכונות של התכנים, יכולותיהם, מגבלותיהם, התאמתם לצרכיך או התגובות שיעורר (אם בכלל) פרסום פרטים, מידע או קבצים מטעמך באתר. השימוש באתר ייעשה אפוא על אחריותך הבלעדית והמלאה.
חברות באתר
כל אחד ואחת יכולים להרשם ולהתקבל כחברים באתר ובלבד שיימלאו את טופס ההרשמה בשלימות ובתום לב.
עזרה, טיפול, ייעוץ והדרכה
השימוש באתר אינו מקנה זכות לקבלת עזרה, טיפול, ייעוץ והדרכה מסמדר פרגר.
המעוניינים מוזמנים לפנות באופן אישי לתאום פגישות אישיות עם סמדר, או לבדוק אפשרות הצטרפות לקבוצת התמיכה הטיפולית.

פרטיות
סמדר פרגר אינה מכירה את משתמשי האתר, ואין ביכולתה לבקר את אמיתות המידע שהם מוסרים לפרסום.
בכל מקרה, כל הפרטים נשמרים חסויים ואינם מועברים לצד שלישי, למעט מערכת 
לייבסיטי המארחת את האתר.
הוספת תגובה
אופציית התגובה שבעמודי האתר השונים איננה בבחינת פינת "הכה את המומחה" ואיננה מיועדת לשאלת שאלות ובקשת עזרה.
סמדר פרגר לא מנהלת בחלק התגובות של העמודים דיונים, וגם לא עונה על שאלות - במידה הצורך תהיה התייחסות כדי שלא למחוק תגובות שמתקשות לכבד את תנאי השימוש של האתר. המעוניינים מוזמנים
להרשם לפורום ולהתדיין שם , או לפנות לסמדר פרגר לפגישה פרטית כדי לקבל מענה לשאלות.

אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות שלא לפרסם תגובות פוגעות ובלתי הולמות. בנוסף, תגובה שאינה קשורה לנושא/תוכן העמוד תימחק.
מחיקה/ פרסום מידע
סמדר פרגר אינה מתחייבת כי כל המידע המצוי בידה יתפרסם באתר ואינה מתחייבת, איפוא, שמידע שמצאת במאגר המידע במועד מסוים יוסיף להתפרסם בו גם בהמשך.
שינוי השירותים והפסקתם
סמדר פרגר אינה מתחייבת ששירותיה לא יופרעו, יינתנו כסדרם או בלא הפסקות, יתקיימו בבטחה וללא טעויות, ויהיו חסינים מפני תקלות או כשלים.
סמדר פרגר תוכל לשנות מעת לעת את מבנה האתר הכולל את השירותים, מראהו, היקפם וזמינותם של השירותים הניתנים בו, וכל היבט אחר הכרוך בהם - והכל, בלא צורך להודיע על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינמי של האינטרנט ובשינויים השוטפים של מאגרי המידע שברשותה. שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות ו/או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו"ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה, כלפי סמדר פרגר בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות שיתרחשו עקב ביצועם.
דין ומקום שיפוט
על השימוש באתר הרזיה שפויה יחולו דיני מדינת ישראל.
מקום השיפוט הבלעדי בגין כל דבר ועניין הנובע מהסכם זה או מהאתר הינו בבתי המשפט המוסמכים במחוזות תל-אביב, המרכז והצפון בישראל.
יצירת קשר
אם תנאים אלו אינם ברורים לך, במלואם או בחלקם, או שיש לך שאלות בנושא זה או אחר, ניתן
לפנות אלי.
  
תרומה לאתרי הרזיה שפויה
השימוש באתרי הרזיה שפויה פתוח לכולם ואינו כרוך בתשלום* אולם
כל תרומה תקבל בברכה.
* למעט דמי חבר סימליים בהרשמה לפורום קהילת הרזיה שפויה.

גלישה נעימה.

©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©

כללי הבית בנוגע לפרסום מתכונים:

 

א. לרשותכם עומד טופס הצעת מתכון לפרסום באתר מתכוני הרזיה שפויה שבאמצעותו ניתן להציע מתכון שפוי חדש למאגר מתכוני הרזיה שפויה שלנו. טופס זה הוא הדרך היחידה שבה יש להגיש מתכון שפוי חדש לאישור פרסום באתר מתכוני הרזיה שפויה.
 

ב. יש לפרסם אך ורק מתכונים אוטנטיים, שהוכנו, נוסו, נטעמו ונמצאו ראויים על ידי מפרסמ/ת המתכון.

 

ג. על המתכון לכלול מידות מדוייקות של המצרכים המרכיבים אותו, והוראות הכנה מפורטות.
   כמה מילות פתיחה המציגות את המתכון יתקבלו בשמחה.

 

ד. אין לפרסם מתכונים מפורומים או אתרים אחרים ו/או מספרים ו/או שהתפרסמו במקום אחר מבלי מבלי לתת קרדיט מלא ליוצר/ת המתכון המקורי.

 

ה. במידה והמתכון מועתק ממקור אחר ללא כל שינוי, או ללא כל שינוי משמעותי, יש לקבל בכתב את הסכמתו/ה של יוצר/ת המתכון המקורי לפני פרסומו כאן בפורום, ולהעביר העתק מכתב ההסכמה באימייל אלי.

 

ו. התמונה של המתכון חייבת להיות תמונה פרטית, ובשום פנים ואופן לא תמונה שהועתקה מהאינטרנט, או נסרקה מספר ו/או ממקור אחר.

 

ז. הצעות למתכונים ללא חישבוב מדוייק של אחוזי השומן והערכים תזונתיים: גרמים של פחמימות, חלבונים ושומנים וכולסטרול (מ"ג) - לא ישקלו ככל לפרסום באתר מתכוני הרזיה שפויה.
ניתן, רצוי ומומלץ בחום רב, להעזר 
בעמוד מידות ומשקלים וערכים תזונתיים שבאתר, במחשבון התזונה הגדול,
ב-nutritiondata.com, ו/או בכלי נפלא ופשוט: מנתח מתכון.


ח. רק מתכונים שיעמדו בכל כללי הבית ויכללו לא יותר מ-30% שומן מסך הקלוריות יפורסמו באתר מתכוני הרזיה שפויה.

 

ט. הגשת המתכון שלכם לפרסום מהווה את הסכמתכם לפרסומו על-ידי תוך מתן קרדיט מתאים בכל מקום שאבחר לרבות חוברות מתכוני הרזיה שפויה, אתר מתכוני הרזיה שפויה: עומדים בתקן © וכיוב', ספרים או כל מדיה פרסומית אחרת לשיקול דעתי.

 

י. אי עמידה בכללי הבית בנוגע לפרסום מתכונים בפורום קהילת הרזיה שפויה היא על אחריות המפרסם/ת החושפ/ת את עצמו/ה בכך לתביעה על עבירה על חוק זכויות יוצרים.

 

יא. כללי הבית חלים על כל מבקרי אתר הבית ו/או אתר מתכוני הרזיה שפויה, חברי אתר הבית ו/או אתר מתכוני הרזיה שפויה, ללא יוצא מן הכלל. מחובתם של כל מבקרי אתרי הרזיה שפויה, חברי/ות אתרי הרזיה שפויה ומשתתפי/ות פורום קהילת הרזיה שפויה לקרוא את כללי הבית ולעמוד בהם.
 

תודה  , סמדר פרגר

 

 

האתר מכיל תכנים המוגנים בזכות יוצרים © כל הזכויות שמורות

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 הוסיפו למועדפים  |  הפכו לדף הבית  |   מפת האתר   |  צרו קשר  |   אתר הבית  |   תרומה  |   [ ^ חזרה למעלה]

מתכוני הרזיה שפויה © עומדים בתקן ועוד...  http://www.matkonim.sane-way.com
האתר מכיל תכנים המוגנים בזכות יוצרים © כל הזכויות שמורות לסמדר פרגר
אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מתכני האתר ללא קבלת הסכמה בכתב ומראש. 
כל חומר המופיע באתר ניתן להורדה ושימושו החופשי מותנה בחוקי זכויות יוצרים.
חל איסור מוחלט לשנות, לפרסם, למכור ו/או להפיץ כל חומר שהורד מהאתר בכל דרך שהיא ללא הסכמה מראש בכתב ומראש.
הרחבה...
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 2.8.2017
* נכון ל: 16.1.2013 - 699 מתכונים כשרים.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape

לחצו על המפה לראות את מיקום הגולשים לאתר מכל העולם

Locations of visitors to this page

 

  היום כל אחד יכול לבנות אתר באינטרנט. לחצו כאן לפרטים 

לייבסיטי - בניית אתרים